{"total_effects_actions":0,"total_draw_time":0,"layers_used":0,"effects_tried":0,"total_draw_actions":0,"total_editor_actions":{"border":0,"frame":0,"mask":0,"lensflare":0,"clipart":0,"text":0,"square_fit":0,"shape_mask":0,"callout":0},"effects_applied":0,"uid":"9F212715-488F-49E1-BAA6-D46286500F13_1481490802553","width":960,"photos_added":0,"total_effects_time":0,"tools_used":{"tilt_shift":0,"resize":0,"adjust":0,"curves":0,"motion":0,"perspective":0,"clone":0,"crop":0,"enhance":0,"selection":0,"free_crop":0,"flip_rotate":0,"shape_crop":0,"stretch":0},"source":"editor","origin":"gallery","height":960,"subsource":"done_button","total_editor_time":11,"brushes_used":0}

Idealna Mama vs. Ch…owa Matka Polka

Udaje się Wam być idealną matką lub idealnym ojcem? Ja niestety nie śmiem nazwać siebie idealną. Choć bardzo lubię blogi o macierzyństwie, które radzą co robić w krytycznych momentach, jak zachować sie podczas histerii dzieci. Mój ukochany blogojciec.pl, który potrafi poradzić w wielu kwestiach, w których ja nie zawsze potrafię, to ja niestety nigdy nie uważałam się za kogoś kto potrafi wyjsć z każdej podbramkowej sytuacji. Po względem pedagogicznym popełniam pewnie mnóstwo błędów – choć staram sie z całych sił, aby je wykluczyć.

Pomimo wszystko postanowiłam podzielić sie swoimi sposobami na podróże samochodem z dziećmi.

  1. Idealna Mama podczas podróży puszczam moim dzieciom

a) audiobooki – dzieci uwielbiają bajki nagrane na płycie. Mam ich kilka w samochodzie. Króluje Kubuś Puchatek. Jednak jesteśmy zapisani do pobliskiej biblioteki i zakaźnym razem kiedy wypożyczamy tradycyjne książki, wybieramy audiobooka do słuchania najcześciej w aucie.

b) płyta z piosenkami dla dzieci – w naszej kolekcji są niezawodne płyty rybki mini mini, a także płyta ze ścieżką dżwiękową filmu animowanego „Kraina Lodu”. Każdy kto ma córkę, wie że „Kraina Lodu” to hit hitów i absolutny must have.

2. Ch…wa Matka Polka

Zbędne są słowa. Można jedynie napisać – bajki, bajki, bajki…

Obraz mówi sam za siebie.

Zwróćcie uwagę na moje cudowne rozwiązania umocowania tableta. Jestem z nich dumna 🙂

image

image

image

image

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *